Apie mus – Itališko Skonio Gurmanai

Kaip susikūrė Itališko skonio gurmanai?

ĮKVĖPTI ITALIJOS SKONIO

Itališko skonio gurmanų veikla prasidėjo nuo keturių palečių itališkų Verrigni makaronų, o dabar mūsų asortimente daugiau kaip 80-ties mažųjų šeimos ūkių produkcija. Tai daugiau kaip 8 -erių mūsų įmonės veiklos metų rezultatas. O per juos būta visko – aplankyti visi iki vieno ūkiai, kurių produkciją galite rasti mūsų parduotuvių lentynose ir šaldytuvuose, keletą metų pagyventa Italijos sostinėje Romoje.

Besilankydami ūkiuose ne tik pažindinomės su ūkio savininkais, bet ir ragavome bei atsirinkome produktus, kuriuos atvežėme į Lietuvą ir siūlome jums. O jau tas pietiečių svetingumas!

LIANOS GYVENIMAS

O mūsų įkūrėjos Lianos gyvenimą tikrąja to žodžio prasme apvertė aukštyn kojomis gurkšnis skanaus ir šviežio alyvuogių aliejaus. Ji ne tik 4 metus paskyrė sudėtingiems alyvuogių aliejaus mokslams ir gavo prestižinį Profesionalaus alyvuogių aliejaus degustuotojo diplomą, bet ir tapo Alyvuogių aliejaus someljė. Dabar Liana yra ir tarptautinių čempionatų teisėja, o Lietuvoje bendradarbiauja su Valstybine maisto veterinarine tarnyba.

ASORTIMENTAS

Dabar mūsų asortimente galite rasti net 20 Geriausių Italijoje alyvuogių aliejaus ūkių, bet ir grynuolius iš Ispanijos, Kroatijos, Prancūzijos ir Graikijos. Kokybiškas alyvuogių aliejus – tai žaliasis auksas, kurio unikalias galias aprašė dar Hipokratas 400 m. pr. Kr. Alyvuogių aliejaus kokybė priklauso ne nuo georgrafijos, o nuo konkretaus gamintojo apsisprendimo gaminti nedaug, bet kokybiško alyvuogių aliejaus (kitu atveju – turime didelį kiekį, bet žemą kokybę).

KOKYBĖ PER LABORATORINIUS TYRIMUS

Visose mūsų Itališko skonio gurmanai parduotuvėse rasite ne tik bene plačiausią kokybiškų alyvuogių aliejų asortimentą - net 5 ūkiai yra pelnę aukščiausią 100/100 balą pagal vienintelį pasaulinį alyvuogių aliejaus gidą Flos Olei.


Alyvuogių aliejų kokybę grindžiame laboratorinių tyrimų duomenimis.


Ypatingai džiaugiamės mūsų jau daugiau kaip 6-erius metus veikiančios Alyvuogių aliejaus mokyklos pasiekimais. Joje mokėsi daugiau kaip 1000 žmonių, kurie ne tik susipažino su alyvuogių aliejų veislių įvairove, bet ir paneigė mitus ir išmoko atskirti kokybišką alyvuogių aliejų nuo nekokybiško. Reguliariai iš Italijos tiekiame šviežius sūrius - mocarela, burrata, rikota, pekorino, parmidžiano ir daugybę kitų. Sūrių georgrafija itin plati – nuo Sicilijos ir Apulijos iki Lombardijoje plytinčių Italijos Alpių, iš kurių sųriai paimami kopinat pėščiomis.Galime pasidžiaugti solidžiu vytintų kumpių bei saliamių pasirinkimu.


Mūsų pusiau saulėje džiovinti pomidorai, artišokai, alyvuogės, Sardinietiška duonelė – nebeatsiejami gardžios itališkos vakarienės ingredientai.


Didžiąją dalį mūsų asortimento rasite šioje elektroninėje parduotuvėje, o susipažinti su šviežių produktų pasirinkimu kviečiame atvykti į mūsų Itališko skonio gurmanai parduotuves Vilniuje ir Kaune.Su meile žmogui ir kokybiškam maistui,

Itališko skonio gurmanai

GAUKite 15% NUOLAIDĄ SAVO PIRMAM užsakymui

Palikite savo el. pašto adresą žemiau, paspauskite mygtuką ir patikrinkite savo el. pašto dėžutę. Ten atsiųsime Jūsų nuolaidos kodą. Nepamirškite patikrinti brukalų ir reklamos aplankų.

Paspaudus šį mygtuką, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.

Sėkmingai išsiųstas laiškas, patikrinkite savo pašto dėžutę
Šis el. pašto adresas jau registruotas